image-preloader

Biz Kimiz?

2009 yılından bu yanan hizmet veren Aşina Çorba, lezzetli yemekleri ve menüsü ile kısa sürede tercih edilen bir mekan olmuştur. Tecrübeli personeli ile sizlere en üst kalitede hizmet vermeyi hedefleyen Aşina Çorba, iş yemeklerin ve ailenizle beraber çıkacağınız yemeklerin vazgeçilmez adresi olacaktır.

Alışılmış lezzetlerin dışında yöresel lezzetleri de bulabileceğiniz mekanımızda evinizin konforunu aratmayacak hizmet kalitesi ile karşılanacaksınız. 7 gün 24 saat açık olan mekanımız, evlere ve işyerlerine sipariş almaktadır.

Kalite & Hijyen

Kalite HijyenAşina Çorba Ailesi olarak müşterilerimizide Ailemizin bir parçası olarak görmek,kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.Bu doğrultuda kullandığımız ürünlerden,sunuma kadar müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir..

Bu hedeflere ulaşma yolunda olmazsa olmazlarımız;
*Türk Gıda Kodeksine ve ilgili standartlara uymak,
*Müşteri odaklı çalışmak Her türlü müşteri istek ve taleplerini değerlendirmeye alarak,
*En kısa zamanda sonuçlandırmak Çalışmalarımıza Gıda güvenliği ve personel hijyeni konusunda sürekli eğitim vermek,
*Kalite yönetim sisteminin etkin ve sürekli gelişim içinde dinamik bir yapıda olmasını sağlamak.

Toplu Yemek

Toplu YemekHer gün yüzbinlerce insan evlerinin dışında bulundukları ortamda yemek yiyor. Kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı, her gruptan insanın farklı beklentileri olmakla birlikte; özenle düzenlenmiş bir restoranda; damak tatlarına uygun, sağlıklı bir menü ve hak ettikleri iyi hizmet hepsinin ortak talebi.Hastane ve polikliniklerde farklı diyet programları alan hastaların ihtiyaçlarına göre özenle hazırlanan yemeklerin katlara servisinden, üretim tesisi ve fabrikalarda fizik gücüyle çalışan kadroların yüksek besin değeri ihtiva eden menülerine kadar farklı profillere özel değişik çözümler üretmek Aşina Çorba uzmanlık alanıdır.
Özellikle farklı yaş gruplarında hizmet verilen çocukların ve gençlerin beslenme alışkanlarındaki hataların düzeltilmesi ve onların yeterli, dengeli beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirmelerine yönelik geliştirdiğimiz çalışmalarımız devam etmektedir.

Tabldot Yemek Üretimi

Tabldot Yemek ÜretimiMüşterilerilerimizin memnuniyeti için,doğal ve taze ürünler seçip servis öncesi kontrollerini titizlikle gerçekleştirerek müşteri talebi doğrultusunda istenen yerde ve zamanda tabldot yemeği servis hizmeti sağlamaktayız.

Taşıma Yemek

Taşıma YemekTaşıma yemek hizmeti veren Aşina Çorba,en ileri teknolojiyle donatılmıştır.Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle,en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde toplu yemek (tabldot) üretimi yapar.Aşina Çorba merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak (servis) sevkiyatı yapar.Yemek taşımaları,sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda,yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır.

İftar Yemekleri

İftar Yemekleri Özel günlerinizi, kurumsal kutlama ve yemekli toplantılarınızı mükemmel davetlere dönüştürüyoruz! Müşteri odaklı yaklaşımımızla lezzet farkı yaratacak mönüler geliştirerek, dostlarınızla mutluluğu en güzel şekilde paylaşabilmeniz için hizmetler sunuyoruz.Özel günlerinizin daima keyifle hatırlanmasını, lezzetli ikramlarımızın damaklarda güzel tatlar bırakmasını sağlıyoruz.